niedziela, 22 września 2013

3 powody dlaczego w ScandiShop.pl znajdziesz produkty Bloomingville

Od środy w ScandiShop.pl możecie znaleźć produkty duńskiego producenta o pięknej i dźwięcznej nazwie Bloomingville.

 Dania cały czas nas zaskakuje. Nie możemy momentami uwierzyć, że w kraju zamieszkiwanym przez zaledwie 5,5 miliona ludzi jest aż tylu kreatywnych producentów pięknych rzeczy do domu. Ból głowy na kogo się zdecydować był na prawdę duży, ale w końcu padło na Bloomingville. Dlaczego?


1. Bardzo spodobała nam się historia firmy, która na początku liczyła sobie zaledwie dwie osoby (małżeństwo) a obecnie zatrudnia ponad 40 osób a także współpracuje z projektantami z dalekiej Azji i Afryki.

2. TAKA PORCELANA! (-:


3. Świetne pudełka do przechowywania np. biżuterii i innych małych rzeczy, sami zobaczcie...

Pudełko (jasny zielony) Bloomingville Pudełko (purpurowe) Bloomingville Pudełko z okienkiem (purpurowe) Bloomingville Szydełkowane pudełko (purpurowe) Bloomingville

Z okazji debiutu Bloomingville, wszystkie ich produkty są objęte promocyjnymi cenami do końca września, więc tym bardziej zachęcamy do shoppingu :) Tutaj możecie przejrzeć wszystkie nowe produkty :)

3 komentarze:

  1. Świetna wiadomość i świetny wybór asortymentu! W ich ceramice i kolorystyce dodatków też jestem zakochana, kolekcja kubków aż prosi się o powiększenie. A promocje kuszą... :) Trzymam kciuki za sklep i zapraszam do mnie na gu-tworzy.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj, ta porcelana i "dupełka", ojjjjjjjjjj! Jak kuszą!

    OdpowiedzUsuń
  3. śliczne! uwielbiam wszystko, co skandynawskie:)

    OdpowiedzUsuń