środa, 2 października 2013

La Shelf w ScandiShop.pl

Zakładając ScandiShop.pl przyświecało nam to aby w sklepie był jak największy wybór asortymentu. Po pierwszym półtora miesiąca można powiedzieć, że nie zmieniamy kursu :)

Do duńskich producentów w końcu dołącza rodzynek z innego kraju :) Jest to marka La Shelf, która posiada w swoim portfolio przede wszystkim akcesoria do kuchni. Sami o sobie piszą tak:
W życiu towarzyszy nam tak wiele drobiazgów a my staramy się, aby były inteligentne, stylowe, gustowne, o ponadczasowym klimacie. W La Shelf łączymy pomysły designerów ze sprawdzonymi, funkcjonalnymi formami. 
Jesteśmy szwedzką firmą łączącą czysty i prosty nordycki styl ze śródziemnomorską kreatywnością i miłością do kolorów. Cieszy nas wizja tworzenia domu, w którym nie musimy iść na kompromis w kwestiach komfortu, a sztuka kryje się w przedmiotach codziennego użytku. 
W tej chwili mamy kilka produktów tej szwedzkiej firmy, jednak jeżeli będą popularne lub jeżeli będą zapytania odnośnie produktów "Made in Sweden" to z pewnością produkty te zagoszczą u nas w większej liczbie :) Aby zapoznać się z tym co jest w sklepie klikajcie tutaj. Na stronie znajdziecie także katalog, jeżeli coś wpadnie Wam w oko to dajcie znać mailowo lub w komentarzu poniżej :) Polecamy puszki ;-)

1 komentarz:

  1. Puszki są piękne!!! Fajny pomysł na własnoręczne napisy. Dobrze, że tu zajrzałam, bo myślę już o bożonarodzeniowych prezentach.

    OdpowiedzUsuń