poniedziałek, 30 września 2013

Małe, Jasne, Skandynawskie

Dziś będzie krótko, bo i mieszkanie nie za duże ;-) Jak wiadomo, styl skandynawski nie jest zbyt wylewny jeżeli chodzi o liczbę dekoracji. W prezentowanym mieszkaniu własnie tak jest.

Jaki jest końcowy efekt? Wg mnie prosty i przytulny. A jasne, białe ściany sprawiają, że małe może być trochę większe :)

P.S. standardowo zapraszam do dodania naszego bloga do obserwowanych w bloggerze (ten link przeniesie Was automatycznie do widgetu obserwowania:)

 

czwartek, 26 września 2013

Rozstrzygnięcie konkursu Scraperki i ScandiShop.pl

Ponieważ konkursów na blogach wnętrzarskich zrobiło się już całkiem sporo, chcieliśmy się wyróżnić i mamy nadzieję, że w jakimś stopniu nam się udało :) Zapraszamy do obejrzenia infografiki z podsumowaniem konkursu, mamy nadzieję, że macie podobne odczucia jak Łoś :) Dziękujemy Scraperce za zorganizowanie zabawy i przypominamy, że do końca miesiąca działa jej rabat :)


niedziela, 22 września 2013

3 powody dlaczego w ScandiShop.pl znajdziesz produkty Bloomingville

Od środy w ScandiShop.pl możecie znaleźć produkty duńskiego producenta o pięknej i dźwięcznej nazwie Bloomingville.

 Dania cały czas nas zaskakuje. Nie możemy momentami uwierzyć, że w kraju zamieszkiwanym przez zaledwie 5,5 miliona ludzi jest aż tylu kreatywnych producentów pięknych rzeczy do domu. Ból głowy na kogo się zdecydować był na prawdę duży, ale w końcu padło na Bloomingville. Dlaczego?

sobota, 21 września 2013

Skandynawski Styl w słonecznym San Francisco

W stylu skandynawskim dominują jasne kolory, które dają wzmocniony efekt w momencie gdy mamy dobre oświetlenie. Jeszcze lepiej, gdy przez okna wpadają kalifornijskie promienie słoneczne :)

Oświetlenie i liczba okien to właśnie pierwszy aspekt, która rzuca się w oczy. Marząc przez chwilę od razu stanęły mi przed oczami obrazki z porannych pobudek i przysłowiowy "banan na gębie" dzięki temu słońcu :)

poniedziałek, 16 września 2013

Przestronna kamienica w Göteborgu

Gdy zobaczyłam zdjęcia tego loftu, od razu stanęły mi przed oczami wspomnienia sprzed lat (w sumie to nie tak dawno:) kiedy mieszkaliśmy w kilka osób w tak przestronnym mieszkaniu w kamienicy (może 20 metrów mniejszym). Z tego miejsca pozdrawiam nieserdecznie Pana Sz., który ostatnio zaistniał na pewnym fanpage dot. wynajmowania mieszkań w Poznaniu (i to nie raz, o naszym byłym wynajmującym jest tam najwięcej wpisów;)Wracając do tematu... :) Zauważyłam, że o ile w małym mieszkaniu nie trudno o zagospodarowanie przestrzeni to w dużych i przestronnych loftach zabudowanie pomieszczeń tak aby nie było widać ścian jest praktycznie niemożliwe ;) Przynajmniej nie znalazłam jeszcze takiej "stylizacji" :)

sobota, 14 września 2013

Konkurs Scraperki i ScandiShop.pl

Nie owijając długo w bawełnę... Razem ze Scraperką organizujemy konkurs, w którym do wygrania są:

3 bony po 150zł każdy do zrealizowania w ScandiShop.pl

Po szczegóły zapraszam do wpisu konkursowego oraz na Facebooka...

Post użytkownika Scraperka.


środa, 11 września 2013

Wracamy z krótkich wakacji i pakujemy przesyłki :)

Za nami kilka dni wytchnienia w czasie których byliśmy w Zakopanem :) Można powiedzieć, że nie było oszczędzania sił, bo weszliśmy m.in. na Rysy, Czerwone Wierchy, Zawrat i Kozią Przełęcz. Czas na Krupówki oczywiście też się znalazł! :)

W powrotnej notce chciałabym napisać trochę o "kuchni" naszego sklepu. Zapraszam :)

Na zdjęciu widzicie kubek z melaminy od RICE. Klientka zamówiła u nas akurat dwa takie (drugi jest już spakowany). Poza tym na zdjęciu znajduje się kartonik, vlepki ScandiShop.pl oraz etui do paragonu.