poniedziałek, 4 sierpnia 2014

ScandiShop.pl w Poznaniu

Dla niektórych ta informacja nie będzie niespodzianką, ponieważ oglądali etykiety nadawcze i widzieli skąd ostatnimi czasy były wysyłane paczki.

Teraz jednak chcielibyśmy już oficjalnie ogłosić - z Suwałk przeprowadziliśmy się do Poznania :)

Na początek może krótka foto-wycieczka po Pyrlandii, którą prowadziliśmy przez ostatni tydzień na naszym Instagramie :)


Stary Browar - jedna z perełek, które można odwiedzić nie tylko na zakupy
W Pyrlandii skończyliśmy studia na Uniwersytecie Ekonomicznym. Każdemu opowiadamy, że jest to miasto duże, ale nie wielkie, gdzie można w zasadzie znaleźć wszystko co potrzebne jest do fajnego mieszkania i spędzania wolnego czasu. Terenów zielonych w okolicy centrum jest sporo. Są także jeziora ;) Jest gdzie wyjść praktycznie o każdej porze dnia - na kawę, na piwo ze znajomymi, na spacer z narzeczonym :)


Collegium Altum - jeden z budynków naszej uczelni, "szczyt designu PRL", oddany do użytku około 1990 roku ;-)Rynek Wildecki - jeden z kilku takich w mieście, tutaj tydzień w tydzień robimy zakupyRynek - nie za duży, nie za mały, często się coś dzieje, jedno z kilku "miejsc spotkań"Jezioro Malta - mekka biegaczy, rolkarzy itp. Bardzo blisko centrum, dojedziesz tam tramwajem :)Tutaj akurat Woodstock, ale na pewno bliżej do Kostrzyna nad Odrą z Poznania niż Suwałk ;-)Cefe Bebe - ul. Towarowa 41, niedaleko dworca Poznań Główny i Poznań City Center - tutaj możesz odebrać zamówienie z naszego sklepu :) Więcej informacji na ScandiShop.pl

5 komentarzy:

 1. i bardzo dobrze :) teraz jesteście bliżej mnie, Szczecina :) życzę miłego zakorzeniania w nowym miejscu

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia i szczęścia w nowym domu.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. no jak miło i Cafe Bebe jest :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kochana nie ma jak Poznań;-) jesteś bliżej mnie;-)
  miłego zakorzeniania;-)
  pzdr

  OdpowiedzUsuń
 5. Zamiana nieporównywalna, ale trochę szkoda, że z tego naszego północno- wschodniego zadupia ucieka coraz więcej ludzi.

  OdpowiedzUsuń